Банер
Пошук по сайту
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

postheadericon Семінар для представників будівельної галузі

altГоловний інженер ДП "Західний ЕТЦ" Ярослава Романівна Макар взяла участь у семінарі для представників підприємств будівельної галузі області щодо вимог при виконанні будівельно-монтажних робіт в умовах ущільненої забудови, що відбувся 30 травня.

Семінар розпочала начальник ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Орестівна Вільхова, яка повідомила, що на Львівщині стартує пілотний проект Міжнародної організації праці щодо виявлення незадекларованої праці. Також реалізовуватиметься інспекційний блок, в межах якого проводитимуться інспекційні відвідування підприємств будівельної та торгівельної галузей з метою виявлення фактів незадекларованої праці. Саме у цих сферах діяльності, як показали дослідження, найвищий показник нелегальної зайнятості на Львівщині.alt

Про основні засади організації державного нагляду та проведення перевірок Держпраці розповів заступник начальника ГУ Держпраці у Львівській області Андрій Ярославович Стецько. Він також розповів про права та обов'язки суб'єктів господарювання під час здійснення державного нагляду.

Начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв'язку ГУ Держпраці у Львівській області Георгій Іванович Угрин поінформував про загальний стан охорони праці у будівельній галузі.

altГоловний інженер ДП "Західний ЕТЦ" Ярослава Романівна Макар надала вичерпну інформацію про експертизу проектної документації та отримання дозволу на експлуатацію машин і механізмів та на роботи підвищеної небезпеки у будівельній галузі. Також детально розповіла про порядок отримання дозволу на електропостачання будівельних майданчиків.

Також на семінарі говорили про стан та причини травматизму на підприємствах будівельної галузі у Львівській області, дотримання вимог Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Присутнім представникам підприємств будівельної галузі розповіли про правові аспекти оформлення трудових відносин та закликали працювати в межах чинного законодавства та приймати на роботу працівників офіційно для уникнення виплати штрафів за порушення.

Останнє оновлення (Четвер, 01 червня 2017, 09:46)

 
Головна Жовтень Семінар для представників будівельної галузі