Банер
Пошук по сайту
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

postheadericon Триває підготовка до V Міжнародної науково-практичної конференції "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"

П'ята Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки" організована Державною службою України з питань праці та редакцією журналу "Охорона праці". Конференція відбудеться 24-26 травня у м. Києві.

Планується обговорення проблемних питань у сфері охорони праці з експертами, науковцями, зарубіжними колегами. Також у програмі заходу - практичні тренінги на підприємствах, ознайомлення з новими розробками українських виробників, в т.ч. засобами індивідуального захисту.

Розглядатимуться стратегії, методи, інструменти оцінки та управління ризиками, зокрема стандарти корпоративної соціальної відповідальності.

Традиційно вже п'ятий рік поспіль за високі досягнення у впровадженні ризик-менеджменту будуть нагороджені переможці конкурсу "Лідер року у сфері управління ризиками" у двох номінаціях: Лідер року - підприємство та Лідер року - керівник підприємства (за особистий внесок). Церемонія нагородження відбудеться 24 травня в день відкриття конференції.

Участь у конференції вже підтвердили: Міжнародна організація праці, Федерація профспілок України, ДУ "Інститут медицини праці НАМН України", НАК "Нафтогаз України", ПАТ Київенерго, ПАТ "Київський картонно-паперовий комбінат", ПрАТ Полтавський ГЗК, Національний університет Львівська політехніка, Науково-дослідний інститут профілактичної медицини, ТОВ "Метінвест Холдинг", ПАТ "Арселор Мiттал Кривий Рiг", "Кока-Кола Беверіджиз Україна", ТФ "Філіп Морріс - Литва", ТОВ з іноземними інвестиціями "Хенкель Баутехнік (Україна)", Рівненська та Хмельницька АЕС, ТОВ "Восток-Сервіс", експерти з Литви, Румунії, Казахстану та багато інших.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у конференції.

Місце проведення: готель "Братислава" (вул. А. Малишка, 1, м. Київ). Із більш детальною інформацією про конференцію можна ознайомитись на сайті журналу "Охорона праці"http://ohoronapraci.kiev.ua.

Останнє оновлення (Середа, 17 травня 2017, 13:24)

 
Головна Жовтень Триває підготовка до V Міжнародної науково-практичної конференції "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"