Банер
Пошук по сайту
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

postheadericon Державне підприємство “Західний експертно-технічний центр Держпраці” та Підприємство з іноземними інвестиціями “Бюро Верітас Україна” домовились про співпрацю.

altДержавне підприємство "Західний експертно-технічний центр Держпраці" та Підприємство з іноземними інвестиціями "Бюро Верітас Україна" домовились про співпрацю.

Зокрема, директор ДП "Західний ЕТЦ" Шпєлик М.М. та Генеральний директор "Бюро Верітас Україна" Ведянкін М.С. підписали договір про співробітництво, в рамках якого будуть організовуватись і проводитись роботи з оцінки відповідності продукції технічним регламентам спільно з Органом оцінки відповідності ДП "Західний ЕТЦ".

"Бюро Верітас" - компанія, заснована в 1828 році, є світовим лідером в таких областях, як тестування, інспекція та сертифікація. Високоякісні послуги "Бюро Верітас" допомагають замовникам відповідати постійно зростаючим вимогам в сферах якості, безпеки, охорони навколишнього середовища і соціальної відповідальності.
"Бюро Верітас" пропонує інноваційні рішення, що виходять за рамки простого дотримання норм і стандартів, зниження ризиків, підвищення ефективності та сприяння сталому розвитку. Компанія визнана і акредитована провідними національними та міжнародними організаціями.
В останні кілька років компанія "Бюро Верітас" спростила свою організаційну структуру з урахуванням потреб ринку і перспектив розвитку.
Сьогодні "Бюро Верітас" надає широкий спектр інспекційних та сертифікаційних послуг підприємствам металургійного комплексу, важкого машинобудування, нафтогазової галузі та енергетики для підтвердження відповідності продукції, обладнання, процесів, постачальників і підрядних організацій встановленим нормам, стандартам і специфікаціям.
Державне підприємство "Західний експертно-технічний центр" призначене Органом оцінки відповідності продукції вимогам 12 технічних регламентів з 2014 року. За період своєї діяльності підприємство отримало багато державних та міжнародних нагород, які відзначають високу якість послуг, що надаються.
Згідно підписаної угоди про співпрацю, кваліфіковані фахівці ДП 'Західний ЕТЦ" та компанії "Бюро Верітас Україна" спільно надаватимуть послуги по оцінці відповідності вимогам технічних регламентів та експертизі обладнання, сертифікації та випробуванню продукції та інших послуг.

Останнє оновлення (Четвер, 11 травня 2017, 16:43)

 
Головна Жовтень Державне підприємство “Західний експертно-технічний центр Держпраці” та Підприємство з іноземними інвестиціями “Бюро Верітас Україна” домовились про співпрацю.