Банер
Пошук по сайту
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

postheadericon Новини

postheadericon Міжнародний жіночий день

alt

Останнє оновлення (Вівторок, 07 березня 2017, 15:41)

 

postheadericon В Україні оголошено жалобу через трагедію на шахті “Степова”

alt

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про оголошення 3 березня всеукраїнської жалоби з приводу трагедії на шахті "Степова", що у селі Глухів Сокальського району Львівської області.

Глава держави висловив співчуття рідним та близьким шахтарів, які загинули внаслідок вибуху на шахті. Також він доручив Кабінету Міністрів України провести перевірку всіх вугледобувних підприємств щодо забезпечення засобами і дотримання норм безпеки виробництва.

Останнє оновлення (П'ятниця, 03 березня 2017, 16:27)

 

postheadericon Уряд створив комісію для розслідування обставин аварії на шахті “Степова” у Львівській області, через яку загинули 8 гірників

alt

Кабінет Міністрів України на засіданні у п'ятницю створив комісію для розслідування обставин аварії на шахті №10 "Степова" ВАТ "Львіввугілля" у с. Глухів Сокальського району Львівській області, унаслідок якої загинули вісім гірників.

Про це йдеться на Урядовому порталі.

"Учора я з колегами був на місці, мав зустріч із шахтарями, провели засідання комісії, де розглянули і скоординували дії усіх служб для того, щоб швидко провести розслідування і ліквідувати наслідки цього спалаху на шахті. Учора ми прийняли рішення щодо утворення на рівні Уряду комісії щодо розслідування", - зазначив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи результати проведеної оперативної наради.

Головою комісії визначено Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. Заступник керівника комісії - Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Говорячи про причини аварії, Володимир Гройсман зазначив: "Попередньо на шахті "Степова" стався спалах суміші усередині шахти. Цей спалах спричинив загибель 8 шахтарів, більше 20 людей були учора госпіталізовані. Це величезна втрата, трагедія як для рідних, близьких, так і колективу.

Останнє оновлення (П'ятниця, 03 березня 2017, 16:24)

 

postheadericon Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь в оперативній нараді на шахті «Степова»

alt

Вчора, 2 березня, відбулася оперативна нарада, яку провів Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у зв'язку з надзвичайною ситуацією на шахті № 10 "Степова" ВАТ "Львіввугілля" у с. Глухів Сокальського району Львівської області.

Як заявив Глава Уряду, необхідно розібратися, що відбулося на шахті "Степова", і з'ясувати ситуацію з безпекою шахтарів, як індивідуальною, так і колективною. Це пріоритет №1. Тому прийнято рішення утворити державну комісію на рівні Кабінету Міністрів України.

Прем'єр-міністр також повідомив, що на індивідуальні засоби захисту гірників буде виділено 200 млн гривень, і нагадав про передбачені в державному бюджеті на 2017 рік 1,8 млрд гривень на модернізацію і фінансування шахт.

Він зауважив, що відповідно до його доручення Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик протягом двох тижнів має презентувати в Уряді план щодо модернізації шахт в країні.

"Найголовніше - це безпека, життя і здоров'я шахтарів. Жодне вугілля не коштує загибелі людей. Про це потрібно пам'ятати кожного дня", - наголосив Володимир Гройсман.

Голова Держпраці Роман Чернега, акцентуючи увагу на питанні безпеки праці, зазначив, що на шахтах потрібно запровадити надійно функціонуючу систему комплексного захисту працівників.

Останнє оновлення (П'ятниця, 03 березня 2017, 16:19)

 

postheadericon Нещасний випадок на шахті "Степова"

alt

Сьогодні, 2 березня близько 12:36 стався вибух на шахті № 10 "Степова" ВАТ "ЛьвівВугілля", що розташована у селі Глухів Сокальського району Львівської області.

Вибух пролунав на горизонті 550 м, у 119 конвеєрі. Унаслідок вибуху стався обвал гірської породи.Загалом на шахті працювало 172 гірники, зокрема на аварійній ділянці - 34 гірники.

За офіційними даними ДСНС, під час вибуху загинули вісім осіб, ще шестеро гірників постраждали.

На місці працюють співробітники відділення Львівсько-Волинського воєнізованого гірничо-рятувального загону, які усувають наслідки аварії та надають потерпілим першу медичну допомогу. З метою зясування причин та обставин аварії, на місці трагедії перебувають спеціалісти ГУ Держпраці у Львівській області.

Офіційну причину вибуху має встановити спеціальна комісія.

Останнє оновлення (П'ятниця, 03 березня 2017, 16:16)

 

postheadericon Підсумки роботи ГУ Держпраці у Львівській області за минулий рік

altПро підсумки роботи ГУ Держпраці у Львівській області у 2016 році та пріоритети діяльності у 2017 йшлося під час засідання колегії, яке відбулося 1 березня під головуванням начальника ГУ Держпраці у Львівській області Ольги Вільхової.

Передусім, перший заступник начальника ГУ Держпраці у Львівській області Олена Грицак розповіла про заходи державного нагляду за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення на підприємствах області. Зокрема, вона повідомила, що упродовж 2016 року фахівці ГУ Держпраці провели 1173 перевірки, за результатами яких, внесено 758 приписів та складено 615 протоколів.

"69% порушень, які виявлені під час перевірок, стосуються оплати праці",- сказала Олена Грицак. Також вона повідомила, що за результатами діяльності робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та комісій з питань забезпечення своєчасності повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що утворені при райдержадміністраціях та міськрадах, офіційно працевлаштовано 390 працівників у 295 підприємств Львівщини.

Окрім цього, під час колегії обговорили результати планових перевірок у ПАТ "Львівгаз" та КП "Червоноградтеплокомуненерго".

altЗокрема, начальник відділу нагляду на виробництві і на об'єктах підвищеної небезпеки Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Ігор Проць повідомив, що під час комісійної перевірки на ПАТ "Львівгаз" виявлено 267 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Відповідно, до адміністративної відповідальності притягнуто 26 працівників, запропоновано зупинити експлуатацію 17 одиниць обладнання та експлуатацію газових приладів 5-ти житлових будинків, а також виконання робіт в електроустановках до 1000 Вольт.

Аналізуючи результати перевірки на КП "Червоноградтеплокомуненерго", начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Олександр Черніков повідомив, що підприємство не отримало дозволи Держпраці на роботи підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, а працівники не забезпечені спецодягом та спецвзуттям. За його словами, загалом упродовж перевірки на цьому підприємстві виявлено 121 порушення вимог законів та інших нормативно-правових актів.

altОкрім цього, члени колегії виокремили пріоритети роботи на 2017 рік. Серед головних завдань залишаються проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи для підприємців та працівників, організація превентивних заходів задля зменшення рівня травматизму, а також державний нагляд за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

Підсумовуючи, Ольга Вільхова зазначила, що фахівці ГУ Держпраці Львівщини провели потужну інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями області щодо нововведень у законодавстві.

"Ми працювали над тим, щоб кожному підприємцю пояснити зміни у законодавстві, а працівників поінформувати про їхні права. Зокрема, відбулося чимало зустрічей, консультацій, семінарів. Окрім цього, надіслано суб'єктам господарювання Львівщини понад 45 тисяч відповідних інформаційних листів щодо підвищення мінімальної заробітної плати та відповідальності за порушення законодавства про працю. Окрім цього, ми закликали підприємців та працівників звертатися до нашої громадської приймальні для отримання консультацій,- резюмувала Ольга Вільхова.- Ми і надалі працюватимемо у цьому напрямку, а також активізуємо участь наших фахівців у робочих групах, які діють при районних державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування".

Останнє оновлення (П'ятниця, 03 березня 2017, 16:00)

 
Більше статей...
Головна