Банер
Пошук по сайту
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

postheadericon Новини

postheadericon 28 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ПРАЦІВНИКИ ДЕРЖГІРПРОМНАГЛЯДУ

Голова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України привітав працівників Держгірпромнагляду Львівщини з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

«Збереження життя та здоров’я людей, які працюють для процвітання нашої держави – безсумнівно одна з найбільш почесних і благородних справ», - зазначено у вітальній факсограмі Олександра Хохотви.
 

Детальніше...

 

postheadericon Роль ринкового нагляду стає зрозумілішою

  Навчальний семінар з питань основних принципів ринкового нагляду відбувся 5-6 квітня у  Львові. Зокрема, практичні заняття  проведено на базі ДП «Західний експертно-технічний центр».

Участь у семінарі  взяли керівники та посадові особи з ринкового нагляду теруправлінь та державних експертно-технічних центрів  Волинської,  Івано- Франківської, Тернопільської,   Закарпатської,  Хмельницької та Львівської областей.

Детальніше...

 

postheadericon Кубок Держгірпромнагляду: у фіналі “Західний регіон” представлятимуть львів'яни!

   Цими  вихідними вся Україна поділилася на чотири регіони  «Східний», «Західний», «Південний» та «Центральний». Але цей поділ був умовний, а насамперед – футбольний.   У рамках проведення Всесвітнього Дня охорони праці в Україні Держгірпромнаглядом ініційовано змагання з міні-футболу серед аматорських команд центрального апарату, його територіальних управлінь та експертно-технічних центрів.

6-8 квітня у Львові відбулися матчі команд підгрупи "Західний регіон» (Львів, Тернопіль, Волинь, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Хмельницьк).

  Вітаючи учасників змагань, начальник теруправління  Держгірпромнагляду у Львівській області і на час турніру – заступник голови  Юрій Царик, наголосив,  що поза сумнівом  турнір буде позитивним у всьому. Адже мета турніру – подальша популяризація гри футбол,  пропаганда здорового способу життя у колективах,  налагодження товариських зв’язків між теруправліннями та експертно-технічними центрами Держгірпромнагляду. А в подальшому  - з кращих гравців  буде створено міні-футбольну команду  Держіргрпромнагляду для участі у змаганнях серед команд  органів державної влади.

   Від ТУ у Львівській області та ДП «Західний ЕТЦ» (начальник Микола Прокоп’як) - гостинних господарів, команди отримали фірмові призи та подарунки зі Львова – як міста, що приймає ЄВРО-2012. Учасники змагань також побували на стадіоні «Львів-Арена», а в рамках культурної програми  - відвідали Оперний театр.

Детальніше...

 

postheadericon За ініціативою Держгірпромнагляду відбудуться змагання з міні-футболу

 У рамках проведення Всесвітнього Дня охорони праці в Україні Держгірпромнаглядом ініційовано змагання з міні-футболу серед аматорських команд центрального апарату, його територіальних управлінь та експертно-технічних центрів.
 Учасники Кубка Держгірпромнагляду поділяються на 4 кваліфікаційні підгрупи за територіальним принципом: «Західний регіон», «Східний регіон», «Центральний регіон», «Південний регіон». 6-8 квітня у Львові відбудуться матчі команд підгрупи "Західний регіон".

Останнє оновлення (Четвер, 05 квітня 2012, 15:12)

Детальніше...

 

postheadericon “Я приймаю участь у конкурсі “Охорона праці очима дітей”


alt

- так сьогодні на Львівщині кажуть чимало дітей віком від 6 до 18 років, яким небайдуже у яких умовах працюють їхні батьки.

Останнє оновлення (Четвер, 05 квітня 2012, 15:17)

Детальніше...

 

postheadericon Колегія теруправління - за участю соціальних партнерів

 

У 2011 році зменшилася кількість смертельно травмованих на піднаглядових територіальному управлінню Держгірпромангляду у Львівській області підприємствах вугільної галузі - 4(у 2010-5), будівництва - 4 (у 2010-5), транспорті (окрім залізниці) - жодного(2010-3), соціально –культурної сфери - 2(у 2010-5). Також зменшилась кількість групових нещасних випадків (6 проти 7). За звітний період було призначено 146 спеціальних розслідувань нещасних випадків, а всього минулоріч завершено 114 розслідувань. Проведено 9 технічних розслідувань обставин та причин виникнення аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті, у 2010 році - 13.

 

Останнє оновлення (П'ятниця, 23 березня 2012, 13:07)

Детальніше...

 
Більше статей...
Головна