Меню

Наші

партнери

Модуль цієї сторінки сайту здаходиться в стадії розробки!

 

Тому більшість наповнення сторінки недоступне для перегляду.

 

Вибачте за незручності.

Львівське радіо: у полі зору безпека на будівництві

 

Начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Головного управління Держпраці у Львівській області Іван Мечержак та начальник відділу експертиз та випробувань об'єктів котлонагляду та підіймальних споруд ДП "Західний ЕТЦ" Василь Чубко розповіли як запобігти нещасним випадкам на будівництві, а також повідомили основні причини падіння кранів.

26 грудня 2017 року відбулось засідання колегії за участі начальника Головного управління Держпраці у Львівській області Ольги Вільхової, першого заступника начальника Головного управління Держпраці Олени Грицак та директора ДП «Західний ЕТЦ» Михайла Шпєлика.

 

На комісії розглянули питання ефективності заходів державного нагляду за додержанням законодавства про працю, своєчасної виплати заробітної

праці, виявлення незадекларованої праці, а також заслухали доповіді представників суб’єктів господарювання області про стан виконання заходів щодо запобігання нещасним випадкам.

 

Перший заступник начальника Олена Грицак поінформувала про заходи державного нагляду, проведені у суб’єктів господарювання Львівської області.

 

«Упродовж 11 місяців 2017року посадовими особами Управління було перевірено 969 суб’єктів господарювання шляхом проведення 1188 перевірок та інспекційних відвідувань. Під час перевірок виявлено 669 порушень, що становить 69% з перевірених суб’єктів. Найпоширенішими є порушення у сфері оплати праці, а також при укладенні трудових договорів. За результатами контрольно-наглядових заходів було винесено 615 приписів і складено 550 протоколів про адміністративні правопорушення», - констатувала Олена Грицак.

 

Начальник Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області Оксана Єзерська доповіла про стан роботи з питань своєчасної виплати і в розмірі не менше мінімальної заробітної плати та виявлення незадекларованої праці в Україні: «Порушення в частині мінімальних гарантій в оплаті праці і оформленні трудових відносин з 989 перевірених роботодавців виявлено лише у 165 роботодавців», - зазначила Оксана Єзерська.

 

Про стан здійснення нагляду в гірничобудівній промисловості ГУ Держпраці доповів начальник відділу нагляду в гірничобудівній промисловості Володимир Гатала.

 

Про стан виробничого травматизму, проблеми та шляхи їх вирішення під час проведення розслідувань нещасних випадків на виробництві доповіла Лудокалова Оксана.

 

Також на колегії заслухали представників суб’єктів господарювання щодо стану охорони праці, виконання заходів, запропонованих комісіями із спеціальних розслідувань щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві і погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам.

 

Члени колегії Головного управління Держпраці у Львівській області вирішили, що пріоритетним напрямом роботи Управління залишається підвищення ефективності заходів державного нагляду за додержанням законодавства про працю та систематичне проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з метою недопущення порушень трудових прав громадян.

 

 

 

Copyright © 2018, ДП "Західний ЕТЦ"

All Rights Reserved.